Artėja „Studijos 2015“

https://i1.wp.com/thesixandeight.com/wp-content/uploads/2014/09/studijos_2015.jpgVasario 5–7 d., nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje, vyks XIII tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2015“. Jos pagrindinė tema – kaip domėjimąsi technologijomis paversti perspektyvia specialybe.

Parodoje „Studijos 2015“ bus koncentruojamasi į tokias temas, kaip visų pakopų studijų galimybės ir kokybė Lietuvoje bei užsienyje, tarptautiniai mainai, jaunuolių karjeros planavimas ir suaugusiųjų profesinis perkvalifikavimas, rinkoje paklausiausios profesijos, praktikų atlikimas, verslumo įgūdžių ugdymas, verslo įmonių lūkesčiai darbuotojui, asmeninių stipriųjų ir silpnųjų pusių gryninimas bei daug kitų. Visa tai įsiteks į daugiau nei pusantro šimto renginių ir dirbtuvių, visa tai koordinuos švietimo, mokslo, verslo atstovai, karjeros konsultantai, psichologai, sėkmės pasiekę profesionalai.

Parodoje veiks įvairios zonos. Pavyzdžiui, „Inovacijų alėjoje“ bus demonstruojami mūsų aukštųjų mokyklų sukurti inovatyvūs produktai, „Kūrybinės industrijos – kūrybingai asmenybei“ zonoje bus galima daugiau sužinoti apie šią sritį, erdvėje „Verslas ir profesijos kalba“ įvairių profesijų atstovai dalysis sėkmės istorijomis ir įžvalgomis apie savo veiklą, na, o karjeros konsultacijų ir psichologų zona padės apsispręsti dėl ateities.

Vaikus atlydėję tėveliai irgi ras įdomių užsiėmimų: netrūks įdomių paskaitų, pavyzdžiui, prof. Alfredas Bumblauskas pasakos apie pasaulio istorijos mįsles ir aktualijas „nuo Naskos piešinių iki Donecko fronto“, doc. dr. Aidas Perminas aiškins apie trukdantį ir padedantį stresą, dr. Arūnas Gudinavičius ir dr. Andrius Šuminas nagrinės, kaip netolimoje ateityje pasikeis skaitymas, ar net bus galima apsilankyti kūrybinėje kulinarijos dirbtuvėje.

Reklama

About vaivasapetkaite

Tai tam tikras asmeninis (tačiau viešai prieinamas) publikacijų archyvas. Bus džiugu, jeigu mano straipsniai dar kam nors pasirodys naudingi :)

Posted on vasario 4, 2015, in Švietimas and tagged , , . Bookmark the permalink. Parašykite komentarą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: