A.Rupšys: „Vidinis tobulėjimas vadovui yra be galo svarbus“

Andrius Rupšys

Telekomunikacijų kompanija „Ruptela“, teikianti inovacines transporto stebėjimo paslaugas, yra ne tik pažangi bei sparčiai auganti, bet ir socialiai atsakinga įmonė. Čia taip pat nebijoma pripažinti klaidų.
„Verslas, ypač vadovavimas, yra toks dalykas, kurio privalai mokytis kasdien. Svarbu suvokti, kad tu, verslo vadovas, dažnai pats gali tapti didžiausiu savo įmonės stabdžiu. Vadovas nustato kryptį, o kiti žmonės tuo seka, todėl, jeigu vadovas turi neteisingą įsivaizdavimą, tampa kliūtimi“, – teigia įmonės įkūrėjas ir vadovas Andrius Rupšys.
Pats verslininkas tikina kiekvieną dieną sužinantis ką nors naujo ir visada stengiasi būti atviras naujai informacijai. Jis yra perskaitęs (ar perklausęs) daugybę klasikinių vadybos veikalų, taip pat domisi naujausiomis vadybos tendencijomis ir tyrimais, o gerąsias praktikas pritaiko įmonėje.
„Andrius yra imlus, greitas ir ryžtingas. Tai, ką jam siūlai, jis įgyvendina šimtu procentų: viską ima, viską taiko ir greitai turi teigiamų rezultatų. Kai kurioms įmonėms kažką papasakoji, deja, tai nugula stalčiuose“, – charakterizuoja „TMD partners“ konsultantas Gintaras Butkus.
Informacinių ir ryšių technologijų įmonių asociacijos „Infobalt“ vykdančiojo direktoriaus Edmundo Žvirblio teigimu, šiuo metu A.Rupšys yra vienas inovatyviausių vadovų Lietuvos informacinių technologijų sektoriuje. Be to, jis yra geranoriškas žmogus, su kuriuo lengva bendradarbiauti ir rasti bendrą kalbą.

Jauna įmonė vertinama puikiai
Septynerius metus veikianti „Ruptela“ siūlo tiek programinę įrangą, tiek savo sukonstruotus originalius prietaisus, leidžiančius, prisėdus prie kompiuterių ekranų, stebėti krovinių judėjimą pasaulyje (sunkvežimių vietą, greitį, sustojimus ir kt.) ir tam tikrus parametrus (kuro lygį bake, temperatūrą ar specifinius klientams reikalingus rodmenis). Tai leidžia įmonėms geriau valdyti turimus resursus ir sumažinti kaštus. Šiuo metu „Ruptela“ dirba 87-iose šalyse, padalinius turi šešiose, o netrukus įkurs dar vienoje. Ji plečia ne tik veiklos geografiją, bet ir produkcijos asortimentą.

http://www.veidas.lt/a-rupsys-%E2%80%9Evidinis-tobulejimas-vadovui-yra-be-galo-svarbus%E2%80%9C

Visą straipsnį skaitykite: http://www.veidas.lt/veidas-nr-25-2014-m

 

Reklama

About vaivasapetkaite

Tai tam tikras asmeninis (tačiau viešai prieinamas) publikacijų archyvas. Bus džiugu, jeigu mano straipsniai dar kam nors pasirodys naudingi :)

Posted on liepos 3, 2014, in Ekonomika, Profiliai and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Parašykite komentarą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: